Licenču noformēšana

Latvijas Republikā ir noteikti vairāki licencējami uzņēmējdarbības veidi, kuru veikšanai uzņēmumam sākumā ir jāsaņem licence vai atļauja. Uzņēmums drīkst veikt tikai tos licencējamos uzņēmējdarbības veidus, kuru veikšanai uzņēmumam ir noformēta licence. Ja uzņēmums veic licencējamu uzņēmējdarbību bez licences, uzņēmumam un fiziskām personām, kas to vada var uzlikt likumā noteiktu sodu. Liceņču un atļauju piešķiršanu, termiņa pagarināšanu vai anulēšanu uzrauga likumā noteiktās valsts iestādes. Uzņēmējdarbībā  visizplatītākās ir akcīzes preču licences - alkohola licence un tabakas licence. INLAW International legal services noskaidros, vai Jūsu plānotajam komercdarbības veidam ir nepieciešama licence vai atļauja un palīdzēs noformēt visus nepieciešamos dokumentus un formalitātes licences vai atļaujas noformēšanai. INLAW International legal services palīdzēs Jums noformēt alkohola licenci (mazumtirdzniecības vai vairumtirdzniecības), tabakas licenci (mazumtirdzniecības vai vairumtirdzniecības), degvielas licenci (mazumtirdzniecības vai vairumtirdzniecības), kravu pārvadājumu licenci, apsardzes licenci, atļauju fizisko personu datu apstrādei, azartspēļu organizēšanas licenci, kā arī metāla licenci.

Detalizētu informāciju par licences noformēšanas procedūru un izmaksām Jūs varat aplūkot uzklikšķinot uz Jums interesējošās licences nosaukumu.

Lai pasūtītu Jums nepieciešamo licenci sazinieties ar mūsu speciālistu pa tālruni, vai piesakiet pakalpojumu e-pastā, vai nāciet pieteikt pakalpojumu pie mums uz biroju.